Naposledy aktualizováno: 20.07.2020 16:00:48

Obecní knihovna ve Slavkově pod Hostýnem

NOVÉ KNIHY V NAŠÍ KNIHOVNĚ

I tento rok uvolnila obec ze svého rozpočtu značnou částku na nákup nových knih, které jsou pořizovány průběžně po dobu celého roku.

Žánrové zaměření bude opět rozmanité. Převažovat bude beletrie pro dospělé a děti, ale ani s naučnou literaturou nezůstaneme pozadu.
Věřím, že si všichni vyberete.

Seznamy s novinkami naleznete právě na této stránce, informace jsou průběžně aktualizovány.

NOVÉ KNIHY PRO DOSPĚLÉ  2020

(aktualizováno 11.5.2020)

NOVÉ KNIHY PRO DĚTI  2020

(zatím neaktualizováno)

NOVÉ KNIHY PRO DĚTI  2019

(aktualizováno 18.11.2019)

DOPORUČTE KNIHU PRO NAŠI KNIHOVNU

... Četli jste knihu, která se Vám líbila a kterou byste doporučili dalším čtenářům?

... Slyšeli jste o knize, která Vás svým obsahem zaujala a chtěli byste
si ji přečíst?

...Jaká tématika nám  podle Vás v knihovně chybí nebo je jí nedostatek ???

Pokud máte návrh, jakou knihu bychom mohli zakoupit do našeho knihovního fondu napište nám o ní. Využít můžete buď E-mail knihovny:knih.slavkovph@seznam.cz , nebo sekci VZKAZY.

Uvádějte, prosím, co nejpřesnější informace, celé jméno autora a celý název díla, popřípadě i nakladatelské údaje, budete-li je vědět :-)